Residence Manga
| Bezpłatne Wi-Fi | Basen | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Plaża Giz znajduje się 7 km od od Residence Manga Praia de Pipa o powierzchni 90 m², natomiast Praia da Pipa znajduje się w pobliżu. Apartament usytuowany jest w małej odległości Plaża Pipa i oferuje prywatny basen kąpielowy.
Park Chapadão leży w odległości nie więcej niż 19 min piechotą od 2-pokojowego apartamentu. 2 km od od obiektu noclegowego znajduje się również Plaża Madeiro.
Residence Manga oferuje widoki na ogród oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. W obiekcie noclegowym zapewniono 2 łazienki.
!UNUSED! ten apartament wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię. !UNUSED! apartament znajduje się bardzo blisko od dworca autobusowego Terminal de Oni de Pipa. Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym prywatnemu basenowi kąpielowemu i ogrodowi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się.
- Lokalne atrakcje
- Rua Beija Flor309 km
- São Sebastião Church342 km
- Calangos Danceteria334 km
- Pipa Center213 km
- Galeria MarAmor250 km
- Kanto da Pipa Shopping749 km
- Praca Central de Pipa285 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Basen
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Residence Manga obejmuje kuchnię?
Tak, Residence Manga oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Jaki jest rozmiar Residence Manga?
Residence Manga ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. - ❓
Czy Residence Manga ma basen?
Residence Manga dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.